There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/dzienIT2016

W dniu 17 marca 2016, uczniowie szkół Profesja, klas 1TI oraz 1GB, uczestniczyli w Dniu IT organizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

Podczas tego wydarzenia mieli okazję zobaczyć w prezentację organizowananą przez firmę 3D Master na temat możliwości skanerów 3D i ich oprogramowania oraz prezentacji programów, zwłaszcza ZW3D CAD/CAM i Quadrispace.

W dalszej części uczniowie wysłuchali wykładu na temat: Disaster Recovery as a Service – sposób na zabezpieczenie danych wygłoszonego przez Grzegorza Bernatka – Lidera Działu Kompetencji IT w firmie Audytel S.A.

Uczniów zainteresowała również prezentacja Jakuba Wojtanowskiego – wykładowcy Politechniki Opolskiej, certyfikowanego instruktora Cisco na temat Zdobywania kompetencji CCNA z Cisco Networking Academy.

Zwieńczeniem tego ciekawego dnia był interesujący wykład Daniela Sadowskiego współwłaściciela studia Nitreal Games, gdzie pełni rolę Creative Director'a, który swoją przygodę z tworzeniem gier zaczynał w CD Projekt RED, gdzie pracował jako programista silnika/3D nad grami Wiedźmin, Wiedźmin: Enhanced Edition oraz wczesnym prototypem Wiedźmina 2.

W trakcie przerw między wykładami uczniowie z wielkim zainteresowaniem zwiedzali stoiska z prezentacjami działalności firm działających w branży IT.

{gallery}dzienIT2016{/gallery}