×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/dzienIT2016

W dniu 17 marca 2016, uczniowie szkół Profesja, klas 1TI oraz 1GB, uczestniczyli w Dniu IT organizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

Podczas tego wydarzenia mieli okazję zobaczyć w prezentację organizowananą przez firmę 3D Master na temat możliwości skanerów 3D i ich oprogramowania oraz prezentacji programów, zwłaszcza ZW3D CAD/CAM i Quadrispace.

W dalszej części uczniowie wysłuchali wykładu na temat: Disaster Recovery as a Service – sposób na zabezpieczenie danych wygłoszonego przez Grzegorza Bernatka – Lidera Działu Kompetencji IT w firmie Audytel S.A.

Uczniów zainteresowała również prezentacja Jakuba Wojtanowskiego – wykładowcy Politechniki Opolskiej, certyfikowanego instruktora Cisco na temat Zdobywania kompetencji CCNA z Cisco Networking Academy.

Zwieńczeniem tego ciekawego dnia był interesujący wykład Daniela Sadowskiego współwłaściciela studia Nitreal Games, gdzie pełni rolę Creative Director'a, który swoją przygodę z tworzeniem gier zaczynał w CD Projekt RED, gdzie pracował jako programista silnika/3D nad grami Wiedźmin, Wiedźmin: Enhanced Edition oraz wczesnym prototypem Wiedźmina 2.

W trakcie przerw między wykładami uczniowie z wielkim zainteresowaniem zwiedzali stoiska z prezentacjami działalności firm działających w branży IT.

{gallery}dzienIT2016{/gallery}

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl