There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/konkurs_programowania

Weź udział w konkursie programowania !

W dniach 17 kwietnia i 14 maja 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Domagalskiego 7a odbędzie się II Konkurs Programowania dla szkół ponadgimnazjalnych regionu radomskiego.

Profesja jest jednym ze sponsorów konkursu.

Profesja stawia na Informatykę !

Ze względu na charakter klas w Profesji, a w szczególności klasy o profilu technik informatyk chcielibyśmy w ten sposób przyczynić się do podniesienia kwalifikacji zawodowych z informatyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Dlatego ufundowaliśmy cenne nagrody dla zwycięzców konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, dana szkoła powinna do 8 kwietnia zgłosić maksymalnie 3-ech uczniów pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://wsh.pl/blog/2016/03/23/ii-konkurs-programowania-dla-szkol-ponadgimnazjalnych/

{gallery}konkurs_programowania{/gallery}

NAGRODY

1. Dla zwycięzcy konkursu programowania:
  • bezpłatnie: dowolny kurs wybrany z oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu
  • bezpłatne studia na wybranym kierunku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
  • Bezprzewodowy router 4G LTE TL-MR6400 (TP-Link)
  • smartwatch Asus ZenWatch WI500Q (Artex IT)
  • licencja na program EaseUS Todo Backup Home 9.1 (EaseUS)
  1. Dla zdobywcy 2 miejsca konkursu programowania:
  • 50 % znizki na wybrany kurs z oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu
  • bezpłatny pierwszy rok studiów na wybranym kierunku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu