×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/konkurs_programowania

Weź udział w konkursie programowania !

     W dniach 17 kwietnia i 14 maja 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Domagalskiego 7a odbędzie się II Konkurs Programowania dla szkół ponadgimnazjalnych regionu radomskiego.

Profesja jest jednym ze sponsorów konkursu.

Profesja stawia na Informatykę !

Ze względu na charakter klas w Profesji, a w szczególności klasy o profilu technik informatyk chcielibyśmy w ten sposób przyczynić się do podniesienia kwalifikacji zawodowych z informatyki wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Dlatego ufundowaliśmy cenne nagrody dla zwycięzców konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, dana szkoła powinna do 8 kwietnia zgłosić maksymalnie 3-ech uczniów pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://wsh.pl/blog/2016/03/23/ii-konkurs-programowania-dla-szkol-ponadgimnazjalnych/

{gallery}konkurs_programowania{/gallery}

 

NAGRODY

 1. Dla zwycięzcy konkursu programowania:
 • bezpłatnie: dowolny kurs wybrany z oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu
 • bezpłatne studia na wybranym kierunku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
 • Bezprzewodowy router 4G LTE TL-MR6400 (TP-Link)
 • smartwatch Asus ZenWatch WI500Q (Artex IT)
 • licencja na program EaseUS Todo Backup Home 9.1 (EaseUS)
 1. Dla zdobywcy 2 miejsca konkursu programowania:
 • 50 % znizki na wybrany kurs z oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu
 • bezpłatny pierwszy rok studiów na wybranym kierunku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
 • PowerBank 10 000mAh PB50 (TP-Link)
 • licencja na program EaseUS Todo Backup Home 9.1 (EaseUS)
 1. Dla zdobywcy 3 miejsca konkursu programowania:
 • 50 % znizki na wybrany kurs z oferty Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu
 • bezpłatny pierwszy rok studiów na wybranym kierunku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu
 • PowerBank 5200mAh TL-PB5200 (TP-Link)
 • licencja na program EaseUS Todo Backup Home 9.1 (EaseUS)

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl