×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/zakonczenie2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/kazimierz2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/rozbior2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/szkoleniepierwszapomoc
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/matura2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/3maj_zwolen2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/gimnegz2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/05042017wielkanoc
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/03042017teatr
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/09032017biblioteka
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2017dzienkobietzw
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/01032017zolniez
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/walentynki2017
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/turniej2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/projektsienkiewicz2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/mikolaj2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/11listopad2016zwolen
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/Jubileusz5lecia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/20160901
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/zwolen_koniecroku2015_2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/final_konkursu_programowania
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/radomski_bieg_3_maj2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/3maj_zwolen2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/egzamin_gimnazjum_zwolen2016
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/wielkanoc2016zwolen
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/wigilia_2015_zwolen
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/11listopad2015Zwolen
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/misjonarze_10_11_2015
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/rimini2015
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/jubileusz10
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/turniej_pilka_nozna_2014

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

{gallery}zakonczenie2017{/gallery}

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

{gallery}kazimierz2017{/gallery}

Konkurs „IV Rozbiór Polski”

{gallery}rozbior2017{/gallery}

Szkolenie z pierwszej pomocy

{gallery}szkoleniepierwszapomoc{/gallery}

Matura 2017 w szkołach OKZ Profesja w Zwoleniu 

{gallery}matura2017{/gallery}

Akademia z okazji Świąt Majowych w zwoleńskiej Profesji

{gallery}3maj_zwolen2017{/gallery}

Egzamin gimnazjalny 2017 w szkołach Profesja w Zwoleniu

{gallery}gimnegz2017{/gallery}

Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych w zwoleńskiej "Profesji"

{gallery}05042017wielkanoc{/gallery}

Uczniowie zwoleńskiej "Profesji" na przedstawieniu Krakowskiego Teatru Kurtyna

{gallery}03042017teatr{/gallery}

Uczniowie zwoleńskiej "Profesji" na spotkaniu z pisarką powieści dla kobiet Krystyną Mirek

{gallery}09032017biblioteka{/gallery}

Dzień Kobiet z udziałem uczniów zwoleńskiej "Profesji"

{gallery}2017dzienkobietzw{/gallery}

Delegacja uczniów zwoleńskiej "Profesji" na obchodzach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

{gallery}01032017zolniez{/gallery}

Walentynki w szkołach OKZ "Profesja" w Zwoleniu

{gallery}walentynki2017{/gallery}

Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej

{gallery}turniej2016{/gallery}

Projekt edukacyjny „Historia mniej znana i zapomniana”

{gallery}projektsienkiewicz2016{/gallery}

Mikołajki w zwoleńskiej Profesji

{gallery}mikolaj2016{/gallery}

Akademia z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości w zwoleńskiej Profesji

{gallery}11listopad2016zwolen{/gallery}

Jubileusz 5-lecia szkół OKZ "Profesja" w Zwoleniu.

{gallery}Jubileusz5lecia{/gallery}

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zwoleniu.

{gallery}20160901{/gallery}

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Zwoleniu.

{gallery}zwolen_koniecroku2015_2016{/gallery}

Rozstrzygnięcie konkursu programowania na WSH w Radomiu z udziałem Pani Dyrektor OKZ "Profesja" Iwony Wiśnik w roli sponsora konkursu

{gallery}final_konkursu_programowania{/gallery}

Srebro dla Drużyny Szkół „PROFESJA”

{gallery}radomski_bieg_3_maj2016{/gallery}

28 kwietnia – Akademia z okazji Świąt Majowych.

{gallery}3maj_zwolen2016{/gallery}

18 kwietnia – Rozpoczęcie egzaminu gimnazjalnego

{gallery}egzamin_gimnazjum_zwolen2016{/gallery}

Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych w Zwoleniu

{gallery}wielkanoc2016zwolen{/gallery}

Szkolna Wigilia 2015 w Zwoleniu

{gallery}wigilia_2015_zwolen{/gallery}

Obchody Święta Niepodległości w Zwoleniu

{gallery}11listopad2015Zwolen{/gallery}

Zwoleńskie wydarzenie kulturalne w Profesji

{gallery}misjonarze_10_11_2015{/gallery}

Staż zagraniczny w Rimini we Włoszech

{gallery}rimini2015{/gallery}

10 lat minęło jak jeden dzień…

{gallery}jubileusz10{/gallery}

W zdrowym ciele, zdrowy duch...

{gallery}turniej_pilka_nozna_2014{/gallery}

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl