There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/10112017bieg

W  piątek, 10 listopada uczniowie Niepublicznych Szkół "Profesja" w Zwoleniu uczestniczyli w gminnych obchodach Dnia Niepodległości, zorganizowanych przez Gminę Zwoleń oraz UMKS Orlęta. Uroczystości rozpoczęły się złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Zwoleniu. Nasi uczniowie nie tylko złożyli pod pomnikiem symboliczną wiązankę kwiatów, ale również wysłuchali okolicznościowych przemówień: Burmistrza Zwolenia Bogusławy Jaworskiej oraz historyka Wojciecha Imańskiego. Następnie reprezentanci klasy II gimnazjum: Adrian Laseczka, Krzysztof Wardak i Piotr Oleksiński wzięli udział w II zwoleńskim Biegu Niepodległości. Na starcie biegu, który odbył się nad zalewem stanęło 200 biegaczy. Uczestnicy mieli do pokonania symboliczną trasę 1918 metrów. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Uczniom w obchodach towarzyszyli nauczyciele szkół Profesja w Zwoleniu.

{gallery}10112017bieg{/gallery}