×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/10112017bieg

W  piątek, 10 listopada uczniowie Niepublicznych Szkół "Profesja" w Zwoleniu uczestniczyli w gminnych obchodach Dnia Niepodległości, zorganizowanych przez Gminę Zwoleń oraz UMKS Orlęta. Uroczystości rozpoczęły się złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza w Zwoleniu. Nasi uczniowie nie tylko złożyli pod pomnikiem symboliczną wiązankę kwiatów, ale również wysłuchali okolicznościowych przemówień: Burmistrza Zwolenia Bogusławy Jaworskiej oraz historyka Wojciecha Imańskiego. Następnie reprezentanci klasy II gimnazjum: Adrian Laseczka, Krzysztof Wardak i Piotr Oleksiński wzięli udział w II zwoleńskim Biegu Niepodległości. Na starcie biegu, który odbył się nad zalewem stanęło 200 biegaczy. Uczestnicy mieli do pokonania symboliczną trasę 1918 metrów. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Uczniom w obchodach towarzyszyli nauczyciele szkół Profesja w Zwoleniu.

{gallery}10112017bieg{/gallery}

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl