Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W Szkole "PROFESJA "   w Zwoleniu odbyły się one w czwartek, 21 grudnia. Uczniowie wprowadzili nas w świąteczny nastrój uroczystą akademią i śpiewem kolęd. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili m.in: Starosta Zwoleński Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima, Zastępca Burmistrza Zwolenia Włodzimierz Kabus, dyrektor Sanepidu Teresa Kacperczyk-Baran. Na zakończenie Dyrektor OKZ „Profesja” Iwona Wiśnik oraz dyrektor Szkół "PROFESJA" Beata Karolak życzyły uczniom, nauczycielom i zaproszonym gościom wiele zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz szczęśliwego Nowego Roku.