×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/wielkanoc2018

Wielkanoc, choć poprzedzona długim, pełnym wyrzeczeń postem jest świętem radosnym, niosącym nadzieję. Jest czasem, w którym spotykamy się w gronie rodzinnym. Święta Wielkanocne, a zwłaszcza Wielki Tydzień, upamiętniający mękę pańską i śmierć Chrystusa, skłaniają do refleksji nad sensem życia, sensem relacji z najbliższymi i przyjaciółmi.

 "Żywą" lekcję katechezy, zmuszającą do zastanowienia się nad własnym życiem i postępowaniem, zaprezentowali uczniowie Szkół „PROFESJA” w Zwoleniu na uroczystej akademii, która odbyła się dnia 27 marca 2018 r. . Piękny, pełen pasji pokaz przygotowany pod kierunkiem wspaniałego katechety pana Mateusza Pindakiewicza wywołał falę wzruszeń. Uczestnicy uroczystości mieli okazje obejrzeć przepiękny film zatytułowany "Jestem drugi", który opatrzony był komentarzem lektorskim ucznia trzeciej klasy Gimnazjum i stanowił świadectwo wiary Dobromira Makowskiego.

Po części artystycznej głos zabrały Pani Iwona Wiśnik – dyrektor Ośrodka i Pani Beata Karolak – dyrektor szkół, dziękując za przygotowanie pięknej akademii i życząc wszystkim uczniom i ich rodzinom, a także pracownikom i zaproszonym gościom zdrowych, błogosławionych, pełnych miłości i nadziei Świąt, spędzanych w gronie najbliższych.

 

 

{gallery}wielkanoc2018{/gallery}

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl