There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/egzgim2018

W dniach 18 - 20 kwietnia 2018 roku 9 uczniów Niepublicznego Gimnazjum OKZ „PROFESJA” w Zwoleniu przystąpiło do ogólnopolskiego egzaminu gimnazjalnego. Każdy dzień egzaminu składał się z dwóch części. Pierwszego dnia uczniowie zmagali się z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie, a także z  języka polskiego. W drugim dniu testowali swoją wiedzę z przedmiotów przyrodniczych i matematyki, natomiast trzeci dzień był sprawdzianem umiejętności z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W przerwie między poszczególnymi częściami egzaminu, uczniowie mieli przygotowany przez wychowawcę klasy Panią Darię Woźniak poczęstunek. Uczniowie wychodzący z Sali egzaminacyjnej byli zadowoleni z pisanego zakresu egzaminu.

{gallery}egzgim2018{/gallery}