×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/3maj2018

 W coroczny kalendarz uroczystości Niepublicznych Szkół Profesja w Zwoleniu wpisany jest apel z okazji świąt 1, 2  i 3 maja. Ten dzień jest wspaniałą okazją, by uzmysłowić wszystkim uczniom, jak ważne miejsce w historii naszego kraju odgrywają: Święto Pracy – 1 maja , 2 maja - Święto Flagi oraz rocznica uchwalenia Konstytucji – 3 maja. W uroczystej akademii, która odbyła się 24 kwietnia 2018 roku uczniowie 2 i 3 klasy Gimnazjum przedstawili zarys historyczny wydarzeń majowych. Przybliżyli fakty z historii Polski, podkreślając wkład naszych przodków w obecne życie młodych Polaków i zaakcentowali, jak ważne jest wspominanie dokonań Wielkich Polaków w owym czasie i kontynuowanie ich dzieła przez kolejne pokolenia. Apel przygotowany pod kierunkiem Pani mgr Moniki Dulewicz opatrzony był prezentacją multimedialną. Sama akademia miała charakter rozmowy współczesnych młodych ludzi, którzy dyskutowali o istocie uchwalenia konstytucji, wyjaśniając przy tym publiczności czym jest akt konstytucji, jak jego stworzenie wpłynęło na zmiany ustrojowe w naszym kraju. Rozpoczęcie akademii Hymnem Narodowym było tylko preludium do zaprezentowania pieśni o charakterze patriotycznym, bowiem uczniowie odśpiewali także „Warszawiankę” i wysłuchali „ Marsza ks. Józefa Poniatowskiego”.

Po wystąpieniu uczniów głos zabrała Pani Dyrektor Szkół Beata Karolak, dziękując uczniom i Pani Profesor za przygotowanie uroczystości. Pani Dyrektor przypomniała także wszystkim zgromadzonym jak ważny jest fakt, że dzięki dokonaniom Wielkich Polaków dzisiaj wszyscy mogą żyć w wolnym i niepodległym kraju.

 

 

{gallery}3maj2018{/gallery}

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl