Szkolenia i kursy

Szkolenia i Kursy w Ośrodku Kształcenia Zawodowego PROFESJA - Radom
Głównym profilem naszej działalności są usługi szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy bardzo szeroką ofertę kursów zawodowych i warsztatów. Prowadzimy szereg szkoleń zawodowych przyuczających oraz przygotowujących do zawodu oraz uprawniających do wykonywania specjalistycznych zadań czy wymagających dodatkowych uprawnień i kwalifikacji. Często jest to przepustką dla naszych słuchaczy nie tylko na krajowy, ale również międzynarodowy rynek pracy.

Programy szkoleniowe są weryfikowane i zatwierdzane przez instytucje sprawujące nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia. Ponadto dostosowujemy je do wymagań i uwarunkowań w danej dziedzinie wiedzy, uwzględniając potrzeby i życzenia naszych Kontrahentów i klientów indywidualnych.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb rynku pracy oraz wszelkich zachodzących zmian, reagując na pojawiające się trendy i zapotrzebowanie na nowe kierunki szkoleń i kursów zawodowych. Celem naszych szkoleń i kursów zawodowych jest kreowanie postaw przedsiębiorczych naszych klientów indywidualnych poprzez przygotowywanie ich do funkcjonowania w gospodarce rynkowej, zaistnienia na rynku pracy czy samozatrudnienia.

Gwarantujemy Państwu wysoki poziom oferowanych przez nasz szkoleń i kursów zawodowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra wykładowców, instruktorów i specjalistów w dziedzinie kształcenia oraz długoletnia współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy, Gminnymi i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz innymi instytucjami funkcjonującymi na rynku potwierdzona licznymi referencjami to najlepsza gwarancja wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług szkoleniowych.

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl