W dniu 27 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się pożegnanie klas maturalnych. Było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż po raz pierwszy w historii „PROFESJI” żegnaliśmy nie tylko absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, ale także absolwentów Technikum. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia flagi narodowej.

Uczniowie najstarszych klas podziękowali Dyrekcji i Nauczycielom za poświęcone lata i  złożyli ślubowanie absolwentów. Następnie odbyło się przekazanie „władzy uczniowskiej”. Przedstawiciele uczniów klas młodszych życzyli starszym kolegom i koleżankom dalszych sukcesów i połamania piór na nadchodzącym egzaminie maturalnym.

Pani Dyrektor Beata Karolak wręczyła najlepszym absolwentom pamiątkowe dyplomy i nagrody. Żegnając klasy programowo najwyższe Pani Dyrektor nawiązała do słów 
V. Howarda „Zawsze idź przez życie tak, jak byś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie.”

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl