W dniu 22 czerwca 2018 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu i w Zwoleniu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2017/2018. Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi, Nauczycielami i Dyrekcją szkół zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji z osiąganych sukcesów i refleksji. Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i wszelką pomoc. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień było ogromną niespodzianką, ale też zasłużonym darem. Wielkim zaszczytem była nominacja dla naszych - tym razem dwóch uczniów – Liceum Ogólnokształcącego i Technikum - do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Kolejny rok ciężkiej, ale wspaniałej pracy zaowocował  absolwentami z licznych klas Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych, którym serdecznie gratulujemy! Sponsorami nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i podczas zajęć praktycznych oraz zaangażowanych w życie szkoły byli: Dyrektor OKZ PROFESJA Iwona Wiśnik, Państwo Katarzyna i Mariusz Oparcik oraz Restauracja Paragraf.

Szanowni Nauczyciele, Droga Młodzieży - bezpiecznego i udanego wypoczynku!