W dniu 22 czerwca 2018 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu i w Zwoleniu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2017/2018. Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi, Nauczycielami i Dyrekcją szkół zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji z osiąganych sukcesów i refleksji. Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i wszelką pomoc. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień było ogromną niespodzianką, ale też zasłużonym darem. Wielkim zaszczytem była nominacja dla naszych - tym razem dwóch uczniów – Liceum Ogólnokształcącego i Technikum - do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! 

        Kolejny rok ciężkiej, ale wspaniałej pracy zaowocował  absolwentami z licznych klas Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych, którym serdecznie gratulujemy! Sponsorami nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i podczas zajęć praktycznych oraz zaangażowanych w życie szkoły byli: Dyrektor OKZ PROFESJA Iwona Wiśnik, Państwo Katarzyna i Mariusz Oparcik oraz Restauracja Paragraf.

Szanowni Nauczyciele, Droga Młodzieży - bezpiecznego i udanego wypoczynku! 

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl