×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/zakonczenieroku20172018

  W dniu 22 czerwca 2018 r. w Niepublicznych Szkołach „PROFESJA” w Radomiu i w Zwoleniu rozbrzmiał ostatni dzwonek roku 2017/2018. Młodzież wraz z zaproszonymi gośćmi, Nauczycielami i Dyrekcją szkół zgromadziła się na uroczystej Akademii  podsumowującej rok szkolny. Nie zabrakło wspólnych wspomnień, satysfakcji z osiąganych sukcesów i refleksji. Uczniowie programem artystycznym wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i wszelką pomoc. Dla wielu uczniów wręczanie nagród i wyróżnień było ogromną niespodzianką, ale też zasłużonym darem. Wielkim zaszczytem była nominacja dla naszych - tym razem dwóch uczniów – Liceum Ogólnokształcącego i Technikum - do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! 

        Kolejny rok ciężkiej, ale wspaniałej pracy zaowocował  absolwentami z licznych klas Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych, którym serdecznie gratulujemy! Sponsorami nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i podczas zajęć praktycznych oraz zaangażowanych w życie szkoły byli: Dyrektor OKZ PROFESJA Iwona Wiśnik, Państwo Katarzyna i Mariusz Oparcik oraz Restauracja Paragraf.

Szanowni Nauczyciele, Droga Młodzieży - bezpiecznego i udanego wypoczynku! 

{gallery}zakonczenieroku20172018{/gallery}

 

KURSY MATURALNE

PSYCHOTESTY PRACOWNIA BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH

facebook

Jubileusz 10-lecia Ośrodka Kształcenia Zawodowego Profesja w Radomiu

Poczta pracowników

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl