Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej  - Profesja Ośrodek Kształcenia Zawodowego w RadomiuProfesja Ośrodek Kształcenia Zawodowego mając na celu przyszłość oraz kwalifikacje dla uczniów, pracowników, absolwentów i bezrobotnych, a także szkoleniowców realizuje programy projektów wspomaganych z funduszy Unijnych. Założeniem projektów tego typu jest połączenie teorii z praktyką, a co za tym idzie - wzmacnianie więzi między światem edukacji i pracy.

Projekty w trakcie realizacji:

1. Dziś zagraniczny staż - jutro wymarzona praca

Projekty zrealizowane:

1. Doświadczenia i nowe trendy w zagospodarowaniu ciągów komunikacyjnych w ramach projektu systemowego "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo" - I wyjazd uczniów do Magdeburga
  2. Doświadczenia i nowe trendy w zagospodarowaniu ciągów komunikacyjnych w ramach projektu systemowego "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo" - II wyjazd uczniów do Magdeburga