baner bezpl

Kwalifikacyjne kursy zawodowe

 

Kwalifikacyjne kursy zawodowe w PROFESJA - Ośrodek kształcenia Zawodowego

Ogłaszamy nabór na kwalifikacyjne kursy zawodowe

w zawodach:

 • Florysta
 • Opiekun społeczny
 • Fryzjer
 • Kucharz
 • Cukiernik
 • Sprzedawca
 • Monter zabudowy i robót wykończeniowych
 • Murarz – tynkarz
 • Betoniarz – zbrojarz
 • Cieśla
 • Mechanik pojazdów samochodowych
 • Blacharz samochodowy
 • Ślusarz

 

Uczestnikami kursów mogą być osoby pełnoletnie, które pragną zdobyć pełne kwalifikacje zawodowe w wybranym zawodzie.

Ukończenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego jest warunkiem przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Zdanie egzaminu umożliwia uzyskanie wykształcenia równoważnego z ukończeniem szkoły zawodowej, średniej lub policealnej.


Zapisy przyjmuje i informacji udziela sekretariat Ośrodka:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego PROFESJA

ul. Biznesowa 7

tel/fax: 48 363-35-01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psychotesty, Pracownia Badań Psychologicznych Profesja

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl