Tryb nauczania: dziennypieczatka bezplatne2

Czas trwania nauki: 4 lata

Na podbudowie gimnazjum

 

 • Technik usług fryzjerskich
 • Technik handlowiec
 • Technik ekonomista
 • Technik informatyk
 • Technik budownictwa
 • Technik pojazdów samochodowych
 • Technik organizacji reklamy
 • Technik żywienia i usług gastronomicznych
 • Technik technologii żywności
 • Kelner
 • Technik logistyk
 • Technik obsługi turystycznej

 


 

 WYKAZ  DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO PRZYJĘCIA UCZNIA  DO SZKOŁY:

Zajęcia we wszystkich szkołach dla młodzieży odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Uczeń otrzymuje BEZPŁATNIE legitymację szkolną oraz niezbędne zaświadczenia potwierdzające status ucznia.

 

Zapisy prowadzi i bliższych informacji udziela:

sekretariat szkoły w Zwoleniu

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu),  Tel. 48 383 00 19

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego kierunku, skontaktuj się z sekretariatem.

KURSY MATURALNE

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

Drogi użytkowniku klikając przycisk „Wyślij ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail oraz nazwy w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Zgodnie ztreścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.)

Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie "PROFESJA” Ośrodek Kształcenia Zawodowego Iwona Wiśnik, 26-600 Radom, ul. Biznesowa 7. Pani/Pana dane osobowe będa przetwarzane tylko w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będa udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

KONTAKT

PROFESJA Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Biznesowa 7

26-600 Radom

(teren dawnych Zakł. Metalowych za sklepem LedaSport),

SZKOŁY w Zwoleniu:

tel: (48) 332 24 97

              tel.: (48) 383 00 19

26-700 Zwoleń

ul. Wojska Polskiego 78 (dawny budynek Szkół Techniczno - Rolniczych)

 

 www.szkolazwolen.profesja.radom.pl