There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/jubileusz10

OKZ „PROFESJA” w Radomiu w styczniu 2015 roku uroczyście obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej, ośrodek ciągle się rozwija, proponuje klientom ciekawe kursy, szkolenia, seminaria i warsztaty w ponad 80 zawodach i specjalnościach, a w ciągu dziesięciu lat przeszkolił ponad 20 tysięcy osób dorosłych.

Od 2013 roku „PROFESJA” funkcjonuje we własnej bazie dydaktycznej , w skład której wchodzą klasopracownie wyposażone w profesjonalne pomoce dydaktyczne, a także sale informatyczne z wysokiej jakości komputerami.

OKZ „PROFESJA” oprócz działalności szkoleniowej prowadzi również szkoły dla młodzieży i dorosłych w Radomiu i Zwoleniu. W strukturze firmy funkcjonują Gimnazja dla młodzieży z oddziałami przysposabiającymi do pracy, Zasadnicza Szkoła Zawodowa oraz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.  W Radomiu uczniowie uczą się w Technikum. Do placówek edukacyjnych OKZ „PROFESJA” uczęszcza w roku szkolnym 2014/2015 ponad 300 uczniów
i słuchaczy.

6 Lutego 2015 roku uroczystość obchodów jubileuszu 10–lecia „PROFESJI” zainaugurowała Pani Dyrektor Iwona Wiśnik, witając gości.

W swoim wystąpieniu podziękowała za współpracę i życzliwość władzom Zwolenia, przedstawicielom Wydziału Edukacji i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu oraz dyrektorom, kierownikom i pracownikom MOPS-ów, GOPS-ów, Urzędów Pracy, OHP, Mazowieckiej Komendy Policji, wykładowcom, nauczycielom, współpracownikom i swojej rodzinie, która zawsze była dla Niej wsparciem. Pani Dyrektor Iwona Wiśnik podkreśliła, że „Nawet najtrudniejsze cele można osiągnąć przy wsparciu przyjaciół”.

W części oficjalnej uroczystości za owocną współpracę dziękowali w swoich wystąpieniach Dyrektor Szkół OKZ „ PROFESJA” pani Beata Karolak, koordynator do spraw kształcenia zawodowego i pedagog pan Grzegorz Nowakowski, a także zaproszeni goście.

Wszystkim gościom uczestniczącym w obchodach jubileuszu 10-lecia istnienia OKZ „PROFESJA” podobała się część artystyczna przygotowana przez uczniów szkół w Radomiu.

Występy młodzieży niejednokrotnie przerywano gromkimi oklaskami. W części artystycznej obejrzeliśmy prezentację wizażu,przygotowaną przez uczniówszkół w Radomiu pod kierunkiem nauczycieli. Ten niezwykle efektowny, pełen czaru pokaz, dynamiczny, ekspresyjny taniec hip-hopowy uczennic, jak też występ wokalny uczennicy z gimnazjum w Radomiu został nagrodzony przez widzów długimi brawami.

Dyrektor OKZ „PROFESJA” Pani Iwona Wiśnik częstowała wszystkich gości jubileuszowym tortem.

{gallery}jubileusz10{/gallery}